My Favorite Movies
| blueicefem's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mulan 1998, G) |
|
| 2 |
Mulan II 2004, G) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Madagascar: Escape 2 Africa 2008, PG) |
|
| 5 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Man cheng jin dai huang jin jia (Curse of the Golden Flower) 2006, R) |
|
| 8 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 9 |
Love in the Time of Cholera 2007, R) |
|
| 10 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Aladdin and the King of Thieves 1999, G) |
|
| 12 |
The Return of Jafar (Aladdin 2) 1994, G) |
|
| 13 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 14 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 16 |
Magnolia 1999, R) |
|
| 17 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |

















