My Favorite Movies
| bluehaze91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Janguru Taitei (Jungle Emperor Leo) 1997, PG) |
|
| 4 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 5 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 7 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 13 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 14 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Dr. Seuss' Horton Hears a Who! 2008, G) |
|
| 16 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001, PG) |
|
| 19 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Chipmunk Adventure 1987, G) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |





















