My Favorite Movies
| bluefirekidz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Friday the 13th 2009, R) |
|
| 3 |
Kereta hantu Manggarai (The Ghost Train of Manggarai) 2008, Unrated) |
|
| 4 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 5 |
Biohazard: Degeneration (Resident Evil: Degeneration) 2008, R) |
|
| 6 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 10 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 11 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 12 |
Kuntilanak 2 (The Chanting 2) 2007, Unrated) |
|
| 13 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008, PG-13) |
|
| 14 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009, PG) |
|
| 15 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 16 |
Lords of the Mafia: New York 2005, Unrated) |

















bluefirekidz posted 2 years ago
my favourite muvee