My Favorite Movies
| bluefirecrush's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 2 |
Obsessed 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13)
sssoooooooooooooo sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet annnnnd saaaaaaaaaaddddddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| 4 |
Baby Mama 2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 7 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 8 |
Cadillac Records 2008, R) |
|
| 9 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 10 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Fantastic Four 1994, PG) |
|
| 14 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 15 |
Toy Story 3 2010, G) |
|
| 16 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 17 |
101 Dalmatians 1996, G) |
|
| 18 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 19 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 20 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 22 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 23 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 24 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 25 |
Cars 2006, G) |
|
| 26 |
A Bug's Life 1998, G) |
|
| 27 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 28 |
Pocahontas 1996, G) |
|
| 29 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 30 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 31 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 32 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 33 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 34 |
Mulan 1998, G) |
|
| 35 |
How the Grinch Stole Christmas 2000, PG) |
|
| 36 |
101 Dalmatians 1961, G) |
|
| 37 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 38 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 39 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 40 |
The House Bunny 2008, PG-13) |
|
| 41 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |









































