My Favorite Movies


  blueappleccm's Rating My Rating
1
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
Super funny hilarious
2
Babe 1995,  G)
Babe
Amazing pig
3
The Terminal 2004,  PG-13)
The Terminal
It's sooo funny & intersting on what a man does while living a airport . Watch it If you have'nt!
4
Hating Alison Ashley 2005,  PG)
Hating Alison Ashley
An intersting tale of freind ship!
5
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
How can a dumb blonde so smart ?
6
Bride and Prejudice 2004,  PG-13)
Bride and Prejudice
About 4 sisters living in India and searching for a husband .Watch it !
7
Babe: Pig in the City 1998,  G)
Babe: Pig in the City
I have'nt really watched it but I know its good!
8
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde
There she goes again !
9
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
hilarious !
10
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments