My Favorite Movies
| blueantzzz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 4 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 5 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 9 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 11 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Hitler: The Rise of Evil 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Staying Together 1989, R) |
|
| 16 |
The Big Bus 1976, PG) |
|
| 17 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 18 |
12 Days of Terror 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 21 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Saw III 2006, R) |
|
| 23 |
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001, Unrated) |
|
| 24 |
Night of the Living Dead 1990, R) |
|
| 25 |
Fido 2006, R) |
|
| 26 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 27 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 28 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 29 |
Shooter 2007, R) |
|
| 30 |
28 Weeks Later... 2007, R) |
|
| 31 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 32 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 33 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |

































