My Favorite Movies
| bloodsucker3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Maria Full of Grace 2003, R) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Assassins 1995, R) |
|
| 7 |
Desperado 1995, R) |
|
| 8 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 9 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |










