My Favorite Movies
| blondiecera's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
You've Got Mail 1998, PG) |
|
| 2 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 3 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 4 |
Rodgers & Hammerstein's Cinderella 1997, G) |
|
| 5 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 6 |
The Prince of Egypt 1998, PG) |
|
| 7 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 10 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |










