My Favorite Movies
| blondie41980's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 13 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 16 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 18 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 20 |
Sicko 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Evening 2007, R) |






















