My Favorite Movies
| blondey0305's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 9 |
Stranger Than Fiction 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 11 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Holiday 2006, PG-13) |













