My Favorite Movies
| BlondeChaos's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 2 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006, Unrated) |
|
| 3 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001, PG) |
|
| 6 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 9 |
Casper 1995, PG) |
|
| 10 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997, G) |
|
| 12 |
Pooh's Heffalump Movie 2005, G) |
|
| 13 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 14 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006, Unrated) |














