Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  blkmagic1990's Rating My Rating
1
Mr. Woodcock 2007,  PG-13)
2
No Country for Old Men 2007,  R)
3
That's Entertainment 2 1976,  G)
4
The Wizard of Oz 1939,  G)
5
A Star Is Born 1954,  PG)
6
Listen, Darling 1938,  Unrated)
7
A Child Is Waiting 1963,  Unrated)
8
The Talent Given Us 2004,  Unrated)
9
For Me And My Gal 1942,  Unrated)
10
Ziegfeld Girl 1941,  Unrated)
11
In the Good Old Summertime 1949,  Unrated)
12
Words and Music 1948,  Unrated)
13
Broadway Melody of 1938 1937,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments