My Favorite Movies


  bling59's Rating My Rating
1
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
This movie is hounestly my favourite movie ever i just love it its soo funny never mine funny hilarious !!!!!!!!!!!! go see it
2
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
This movie rocks my socks ...it's action is unbelieveable really it is and i will watch this movie over nd over again !!
3
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
this movie is da best i dunno what to say but i luv this movie who would of known silver surfer was so nice
4
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
Thhis is another awsome movie i can't believe it's based on a true story this movie is really goo nd if u havn't seen it yet u betta goo
5
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
i have nothing to say but .......GET TO STEPPIN lol
6
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
i love this movie so much im like addictive to it lol but i really do love it!
7
Take the Lead 2006,  PG-13)
8
Coach Carter 2005,  PG-13)
9
Rush Hour 1998,  PG-13)
10
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
11
She's the Man 2006,  PG-13)
12
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
13
Fantastic Four 2005,  PG-13)
14
Stick It 2006,  PG)
15
Tuck Everlasting 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments