My Favorite Movies
| blindspirits's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Phone (Pon) 2002, R) |
|
| 3 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 6 |
Blow 2001, R) |
|
| 7 |
Troy 2004, R) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 10 |
American History X 1998, R) |
|
| 11 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 13 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 14 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Braveheart 1995, R) |















