My Favorite Movies
| blee21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 5 |
Misery 1990, R) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 11 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 13 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Big 1988, PG) |














