My Favorite Movies
| blars81980's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Cell 2000, R) |
|
| 2 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 6 |
Dark City 1998, R) |
|
| 7 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 8 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 9 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 10 |
Groundhog Day 1993, PG) |
|
| 11 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 12 |
Children of Men 2006, R) |
|
| 13 |
Shaun of the Dead 2004, R) |












