My Favorite Movies


  blanket92's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
like awesome like wow like ttly far out, this movie is fetch!
2
The Sweetest Thing 2002,  R)
The Sweetest Thing
i absolutely love the movie. the song. the elephant. the everything
3
Take the Lead 2006,  PG-13)
4
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
Charlie's Angels - Full Throttle
i love the song at the start by cameron. well she really doesnt sing it but she her dance is hot
5
The Girl Next Door 2004,  R)
6
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
a bit long especially jennifer hudsons song. loved the song move.
7
Kung Pow! Enter the Fist 2002,  PG-13)
8
Zoolander 2001,  PG-13)
Zoolander
love it. what is this a center for ants!!! lol
9
Epic Movie 2007,  PG-13)
10
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
looks funny
11
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
Monty Python and the Holy Grail
i love this movie lol. the catapulting animals bit is a bit extreme though

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments