Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  blangelgil03's Rating My Rating
1
American History X 1998,  R)
American History X
excelent
2
Apocalypse Now 1979,  R)
3
Babel 2006,  R)
4
Bad Boys 1995,  R)
5
Bad Boys II 2003,  R)
6
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
divertida
7
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
8
Cars 2006,  G)
9
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
10
City of Angels 1998,  PG-13)
11
Dead Poets Society 1989,  PG)
12
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
13
Eragon 2006,  PG)
14
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
realt
15
Ghost 1990,  PG-13)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
18
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
19
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
20
High School Musical 2006,  G)
21
I, Robot 2004,  PG-13)
22
Independence Day 1996,  PG-13)
23
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
24
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
the maximun
25
Evanescence: Anywhere But Home 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments