My Favorite Movies


  blaksabth's Rating My Rating
1
The Thing 1982,  R)
2
Snatch 2001,  R)
3
Equilibrium 2002,  R)
4
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005,  PG-13)
5
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006,  R)
6
Predator 1987,  R)
7
Die Hard 1988,  R)
8
Lethal Weapon 1987,  R)
9
Rocky II 1979,  PG)
10
Ultimate Avengers: The Movie 2006,  PG-13)
11
Fight Club 1999,  R)
12
Evil Dead 2 1987,  R)
13
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
14
Battle Royale 3D 2001,  Unrated)
15
Big Trouble in Little China 1986,  PG-13)
16
Zatôichi 1989,  Unrated)
17
Abominable 2006,  R)
18
The Omega Man 1971,  PG)
19
Never Cry Werewolf 2008,  Unrated)
20
Project: Metalbeast 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments