My Favorite Movies
| blahsta's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 3 |
American Pie Presents: Beta House 2007, R) |
|
| 4 |
National Lampoon's Christmas Vacation 1989, PG-13) |
|
| 5 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bulletproof 1996, R) |
|
| 8 |
The Hard Corps 2006, R) |
|
| 9 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 10 |
Hot Fuzz 2006, R) |










