My Favorite Movies
| Blade555's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Driven 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Backdraft 1991, R) |
|
| 7 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 8 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 9 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 13 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |













