My Favorite Movies
| blackshables's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Pie 1999, R) |
|
| 2 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 3 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 4 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw (short film) 2003, Unrated) |
|
| 8 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 13 |
White Chicks 2004, PG-13) |












