My Favorite Movies


  1. blacklush45
  2. Celestine

Give list a short description

  blacklush45's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love it
2
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
Loved it
3
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
Great Show
4
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
Great Movie
5
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
like it
6
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
Great movie
7
Kiss the Bride 2002,  R)
8
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
This is one great movie.
9
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
This rat-coon is awesome.
10
Dr. Seuss' Horton Hears a Who! 2008,  G)
Dr. Seuss' Horton Hears a Who!
It was a good movie.

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. blacklush45
    blacklush45 posted 4 years ago

    My Movies I have saw