My Favorite Movies
| BlackKeys's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 2 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 3 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 4 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 5 |
Annie 1981, PG) |
|
| 6 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 7 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 8 |
Jonas Brothers: The Bonus Jonas Edition 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 11 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 12 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 13 |
Now You See It... 2005, G) |
|
| 14 |
Johnny Kapahala: Back on Board 2007, Unrated) |
|
| 15 |
Flight 29 Down: The Hotel Tango (Flight 29 Down: The Movie) 2007, Unrated) |















