My Favorite Movies


  blackiechan13's Rating My Rating
1
Liar Liar 1997,  PG-13)
2
Bad Boys 1995,  R)
3
Duplex (Our House) 2003,  PG-13)
4
Holes 2003,  PG)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Taxi 2004,  PG-13)
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
Kangaroo Jack 2003,  PG)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
I, Robot 2004,  PG-13)
13
Bad Boys II 2003,  R)
14
Four Brothers 2005,  R)
15
Black Knight 2001,  PG-13)
16
Man on Fire 2004,  R)
17
The Lion King 1994,  G)
18
Remember the Titans 2000,  PG)
19
The Longest Yard 2005,  PG-13)
20
Fever Pitch (The Perfect Catch) 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments