Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  blackcobra's Rating My Rating
1
The Marine 2006,  PG-13)
2
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
one of my favorites
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
4
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
6
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
sweet
7
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
really good
8
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
Scary Movie 2000,  R)
12
American Pie 1999,  R)
13
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
14
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
15
The Matrix 1999,  R)
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
18
Ghost Rider 2007,  PG-13)
19
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
20
Scary Movie 2 2001,  R)
21
The Lookout 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments