My Favorite Movies
| bLaCkBoOs's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 12 |
Biggie and Tupac 2002, R) |












