My Favorite Movies


  bizzpt's Rating My Rating
1
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
2
Big Fish 2004,  PG-13)
3
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
4
Lost Highway 1997,  R)
5
Pulp Fiction 1994,  R)
6
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975,  R)
7
The Seventh Seal ,  Unrated)
8
Fight Club 1999,  R)
9
Coffee and Cigarettes 2003,  R)
10
Mulholland Drive 2001,  R)
11
The Dreamers 2003,  NC-17)
12
Before Sunrise 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments