My Favorite Movies
| bitterweed2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 2 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 3 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 4 |
Phantasm 1979, R) |
|
| 5 |
The 13th Warrior 1999, R) |
|
| 6 |
Lonesome Dove 2002, Unrated) |
|
| 7 |
Cape Fear 1991, R) |
|
| 8 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 9 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 10 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 11 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 12 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 13 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001, R) |
|
| 14 |
Pulse 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Grudge 2004, PG-13) |















