My Favorite Movies
| bitotim's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 3 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Sin City 2005, R) |
|
| 7 |
Crank 2006, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 13 |
All Dogs Go To Heaven 1989, G) |
|
| 14 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |














