My Favorite Movies


  birdiegirl19's Rating My Rating
1
Young Frankenstein 1974,  PG)
2
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
3
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
MY FAVORITE MOVIE IN THE WHOLE WIDE WORLD!
4
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
5
The Phantom of the Opera 1989,  R)
6
Who Framed Roger Rabbit 1988,  PG)
7
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
SECOND FAVORITE MOVIE!!!!
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
I, Robot 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments