My Favorite Movies
| bioariel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
Adaptation 2002, R) |
|
| 3 |
In Bruges 2008, R) |
|
| 4 |
Mulholland Drive 2001, R) |
|
| 5 |
Memento 2000, R) |
|
| 6 |
Dogville 2003, R) |
|
| 7 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |
|
| 8 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 9 |
District 9 2009, R) |
|
| 10 |
Primer 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Garden State 2004, R) |
|
| 12 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 13 |
Death at a Funeral 2007, R) |
|
| 14 |
The Dreamers 2003, NC-17) |
|
| 15 |
The Big Lebowski 1998, R) |















