Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bintibrahim's Rating My Rating
1
Garfield - The Movie 2004,  PG)
2
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
3
Fat Albert 2004,  PG)
4
Selena 1997,  PG)
Selena
i enjoyed all thro
5
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
6
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
i like it
12
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
A hilarious movie,
13
Dreamgirls 2006,  PG-13)
14
Coach Carter 2005,  PG-13)
15
Beauty Shop 2005,  PG-13)
16
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
nice movie
17
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
Herbie: Fully Loaded
great movie
18
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
U should see this
19
Closer 2004,  R)
20
Catch and Release 2007,  PG-13)
Catch and Release
Great moviie
21
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
22
Mere Yaar Ki Shaadi Hai (My Friend's Wedding) 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments