My Favorite Movies


  billswife412's Rating My Rating
1
Halloween 1978,  R)
2
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
3
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
4
Halloween - Resurrection 2002,  R)
5
Halloween H2O 1998,  R)
6
Halloween II 1981,  R)
7
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
8
Halloween 2007,  R)
9
Bloody Murder 2: Closing Camp (Halloween Camp) 2003,  R)
10
Adam & Evil (Halloween Camp 2: Scream If You Wanna Die Faster) 2004,  R)
11
Death Sentence 2007,  R)
Death Sentence
it was one of is best
12
Baby Mama 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments