My Favorite Movies


  billcockrell's Rating My Rating
1
The Thorn Birds: The Missing Years 2005,  Unrated)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
4
Grease 2 1982,  PG)
5
Spanglish 2004,  PG-13)
6
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
7
Baby Boy 2001,  R)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
11
10 Items or Less 2006,  R)
12
Coyote Ugly 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments