My Favorite Movies


  biinro's Rating My Rating
1
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
Mr. Deeds
sad but funny
2
Antz 1998,  PG)
3
Men in Black II 2002,  PG-13)
4
Transformers 2007,  PG-13)
5
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
6
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
7
Cast Away 2000,  PG-13)
8
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
9
101 Dalmatians 1996,  G)
10
Made of Honor 2008,  PG-13)
Made of Honor
very romatic
11
Forgetting Sarah Marshall 2008,  R)
Forgetting Sarah Marshall
funny
12
Cars 2006,  G)
13
Meet the Parents 2000,  PG-13)
14
Sex and the City 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments