My Favorite Movies
| bigmani01's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Home of the Brave 2006, R) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Bringing Down The House 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Monster House 2006, PG) |
|
| 5 |
The Rock 1996, R) |
|
| 6 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 7 |
Doom 2005, R) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 13 |
Chicken Run 2000, G) |













