My Favorite Movies
| bigmaclittle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 2 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 3 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 4 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 8 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Black Hawk Down 2001, R) |










