My Favorite Movies
| BiggieV's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Warriors 1979, R) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Tarzan 1999, G) |
|
| 16 |
Tarzan II 2005, G) |
















