My Favorite Movies
| biggiej032000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harlem Nights 1989, R) |
|
| 2 |
On Golden Pond 1981, PG) |
|
| 3 |
National Lampoon's Vacation 1983, R) |
|
| 4 |
National Lampoon's Christmas Vacation 1989, PG-13) |
|
| 5 |
National Lampoon's European Vacation 1985, PG-13) |
|
| 6 |
Some Like It Hot 1959, Unrated) |
|
| 7 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 8 |
Trading Places 1983, R) |
|
| 9 |
Half Baked 1998, R) |
|
| 10 |
Porky's 1981, R) |
|
| 11 |
Porky's II: The Next Day 1983, R) |
|
| 12 |
Porky's Revenge 1985, R) |
|
| 13 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 14 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |













