Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bigbuzzyrox's Rating My Rating
1
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
the best movie ever
2
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
South Park: Bigger, Longer and Uncut
this movie is friken hilarius i recomend everyone see it !!!!!!!!!!! unless your not into south park then dont lol
3
Mulan 1998,  G)
Mulan
I love this movie lol you gota love muchoo lol
4
Honey 2003,  PG-13)
5
Eragon 2006,  PG)
6
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
funny as man MOLYE MOLEY MOLEY
7
Saw 2004,  R)
Saw
hello doctor gorden
8
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
7 DAYS
9
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
OMG this movie kicks ass !!!!!!
10
The Brothers Grimm 2005,  PG-13)
11
Inside Man 2006,  R)
12
Confessions of a Sociopathic Social Climber 2005,  R)
13
Big 1988,  PG)
14
Forrest Gump 1994,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I love this movie so much !!!! its funny as and i could watch it heaps and heaps and still not get sick of it lol !!!!!!!!!!
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
IVE GOT A JAR OF DIRT
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
18
Hostel 2006,  R)
Hostel
hmmm wow this movie was pretty bloody good if u like horror which i do !!!!!!!!!!!!
19
Saw II 2005,  R)
Saw II
one of the best movies ever i h8 the needle part
20
Saw III 2006,  R)
Saw III
i have seen the firsy 2 and look forward to seeing this one

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments