My Favorite Movies


  BIGBOOTY10's Rating My Rating
1
Savannah Smiles 1982,  PG)
2
Poetic Justice 1993,  R)
Poetic Justice
this movie is the best
3
George Lopez - Why You Crying? 2005,  R)
4
Friday 1995,  R)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Thats so FETCH!!!!
6
La Bamba 1987,  PG-13)
7
Boyz n the Hood 1991,  R)
8
The Best Man 1999,  R)
9
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
10
Friday the 13th 1980,  R)
11
Selena 1997,  PG)
12
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
I love this movie
13
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
14
Material Girls 2006,  PG)
15
Nutty Professor II - The Klumps 2000,  PG-13)
16
Saw III 2006,  R)
17
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
Blood In, Blood Out (Bound by Honor)
This movie is LOCO!!!!!!!!!
18
Biker Boyz 2003,  PG-13)
19
Bad Boys 1995,  R)
20
The Passion of the Christ 2004,  R)
The Passion of the Christ
I cried on this movie!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments