My Favorite Movies
Yhe other movies that i like that are not horror
| big12mlm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Madea Goes to Jail 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Meet The Browns 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
|
| 9 |
I Can Do Bad All By Myself 2009, PG-13) |
|
| 10 |
The Family That Preys 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Madea's Class Reunion 2003, Unrated) |
|
| 12 |
Meet the Browns 2004, Unrated) |
|
| 13 |
District B13 (Banlieue 13) 2004, R) |
|
| 14 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 15 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 17 |
Shark Tale 2004, PG) |
















