My Favorite Movies
| BHFI's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Unfaithful 2002, R) |
|
| 5 |
Original Sin 2001, R) |
|
| 6 |
Wicker Park 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Dot the I 2003, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Jopog manura 3 (My Wife Is a Gangster 3) 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 14 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 15 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 16 |
Mindhunters 2005, R) |
















