| |
bhath1986's Rating |
My Rating |
| 1 |
Absolutly Great Film Robert Downin Jr Did Great As Tony Stark It Had Everything I hope They Make A Second And Cast Downin Jr Again He Was Good
|
|
| 2 |
LOVED IT WAY BETTER THAN THE FIRST
|
|
| 3 |
Great Film Love the way he kills its wicked
|
|
| 4 |
Full Of Action
|
|
| 5 |
as good as the first if not better
|
|
| 6 |
Hitch
2005, PG-13)
Very Good Movie Funny On Some Levels
|
|
| 7 |
A Very Funny Film Good Storyline And Great Actors n Actoress
|
|
| 8 |
Its Funny What They Do To Each Other
|
|
| 9 |
Alot Better Than I Thought It Would Be
|
|
| 10 |
Good Film All Round
|
|
| 11 |
Click
2006, PG-13)
Funny As Heck The Second Best Film Adam Sandlers Done
|
|
| 12 |
Good Action Film
|
|
| 13 |
Best Of The Blades It Even Has Some Funny Bits In It Thanks To Ryan Reynolds
|
|
| 14 |
|
|
| 15 |
My Fav Of All Time
|
|
| 16 |
|
|
| 17 |
|
|
| 18 |
|
|
| 19 |
Bad Part Kate Beckinsale Dies NOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!
|
|
| 20 |
Hulk
2003, PG-13)
Could Have Been Better
|
|
| 21 |
Could Of Had A Better Story Line
|
|
| 22 |
Alot Better Than The First
|
|
| 23 |
Good Stunts In The Film And Some Nice Cars To
|
|
| 24 |
Good Film Love It
|
|
| 25 |
|
|
| 26 |
|
|
| 27 |
|
|
| 28 |
X-Men
2000, PG-13)
|
|
| 29 |
|
|
| 30 |
Bad Move Killing Off Xavier
|
|
| 31 |
|
|
| 32 |
|
|
| 33 |
|
|
| 34 |
|
|
| 35 |
Next
2007, PG-13)
|
|
| 36 |
TMNT
2007, PG)
Better Than I Thought it was just like the cartoon but better loved it
|
|
| 37 |
loved it very good film good effects and good story to
|
|
| 38 |
Being A Comic book film lover i loved this film best comic book film so far
|
|
| 39 |
|
|
| 40 |
Good Film Love The Feet
|
|
| 41 |
Very Good Film
|
|
| 42 |
Very Good Film
|
|
| 43 |
GOOD FILM PAUL HOGAN AND CUBA GOODING JR AT THEIR BEST
|
|
| 44 |
Love This Film Patrick Swayze DIES YESSSSSSSS
|
|
| 45 |
|
|
| 46 |
|
|
| 47 |
|
|
| 48 |
|
|
| 49 |
|
|
| 50 |
|
|
| 51 |
|
|
| 52 |
|
|
| 53 |
|
|
| 54 |
|
|
| 55 |
|
|
| 56 |
|
|
| 57 |
K-9
1989, PG-13)
|
|
| 58 |
|
|
| 59 |
|
|
| 60 |
Torque
2004, PG-13)
|
|
| 61 |
|
|
| 62 |
|
|
| 63 |
|
|
| 64 |
Taxi
2004, PG-13)
|
|
| 65 |
|
|
| 66 |
|
|
| 67 |
|
|
| 68 |
|
|
| 69 |
|
|
| 70 |
Very Funny Film Ryan Reynolds Is A Very Good Actor
|
|
| 71 |
|
|
| 72 |
|
|
| 73 |
|
|
| 74 |
|
|
| 75 |
|
|
| 76 |
|
|
| 77 |
|
|
| 78 |
|
|
| 79 |
|
|
| 80 |
|
|
| 81 |
|
|
| 82 |
|
|
| 83 |
|
|
| 84 |
|
|
| 85 |
|
|
| 86 |
|
|
| 87 |
Spawn
1997, PG-13)
|
|
| 88 |
|
|
| 89 |
|
|
| 90 |
|
|
| 91 |
|
|
| 92 |
Doom
2005, R)
|
|
| 93 |
|
|
| 94 |
|
|
| 95 |
|
|
| 96 |
|
|
| 97 |
|
|
| 98 |
|
|
| 99 |
|
|
| 100 |
|
|
| 101 |
|
|
| 102 |
|
|
| 103 |
|
|
| 104 |
|
|
| 105 |
|
|
| 106 |
|
|
| 107 |
|
|
| 108 |
|
|
| 109 |
|
|
| 110 |
|
|
| 111 |
|
|
| 112 |
|
|
| 113 |
|
|
| 114 |
|
|
| 115 |
|
|