My Favorite Movies
| bgstlster's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 3 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 4 |
Dead Man's Shoes 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Casino 1995, R) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 8 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 9 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 10 |
Super Fuzz 1981, PG) |
|
| 11 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 12 |
Buffalo 66 1998, R) |
|
| 13 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 14 |
Super Troopers 2002, R) |














