Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bex152006's Rating My Rating
1
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
bril
2
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
ok
3
Ella Enchanted 2004,  PG)
Ella Enchanted
great bu dnt fink da lads wil lyk it much tho
4
The Bodyguard 1992,  R)
5
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
bril more 4 da girls tho
6
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
goodgood
7
Grease 1978,  PG)
Grease
great
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
absolutely great
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
great.
10
Honey 2003,  PG-13)
Honey
absolutely brilliant
11
The Lion, the Witch, & the Wardrobe (TV SHOW) ,  G)
12
Just Like Heaven 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments