My Favorite Movies
| bex1231's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |















