My Favorite Movies


  bewiched1977's Rating My Rating
1
Rebound 2005,  PG)
2
Blue Streak 1999,  PG-13)
3
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
4
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
5
Barbershop 2002,  PG-13)
6
Ice Age 2002,  PG)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Shrek 2 2004,  PG)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Big Momma's House 2000,  PG-13)
11
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
Friday 1995,  R)
14
Next Friday 2000,  R)
15
Friday After Next 2002,  R)
16
Are We There Yet? 2003,  PG)
17
National Security 2003,  PG-13)
18
Barbershop 2 - Back in Business 2004,  PG-13)
19
Black Knight 2001,  PG-13)
20
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
21
Torque 2004,  PG-13)
22
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
23
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
24
Dr. Dolittle 2 2001,  PG)
25
Happy Feet 2006,  PG)
26
Bee Movie 2007,  PG)
27
Iron Man 2008,  PG-13)
28
Madagascar 2005,  PG)
29
Cars 2006,  G)
30
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
31
The Incredibles 2004,  PG)
32
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
33
John Q 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments