My Favorite Movies
| bethanyrgreig's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 12 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 18 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 21 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 22 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Eragon 2006, PG) |























